logo

virtual-ture

تصاویر 360 درجه

internet

اکانت اینترنت

cloud-computing

مرکز محاسبات ابری

refrences

پایگاه های اطلاعاتی

email

پست الکترونیک

edu

سامانه دانشگاهی

ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون1400-1401

{Arakut} {Gallery}

آیین گرامی داشت هفته دولت و روز کارمند با معرفی کارمندان نمونمه و تجلیل از کارکنان بصورت مجازی روز سه شنبه 9شهریور 1400 ساعت 12 الی 13:30برگزار شد.

در این آیین دکتر آشتیانی رئیس دانشگاه ضمن گرامی داشت یا د و خاطره های شهدای گرانقدر رجایی و باهنر ، هفته دولت را وامدار نام این بزرگان دانست و از خداوند توفیق خدمت صادقانه و تلاش مومنانه برای همگان مسئلت نمودند.

در ادامه با اشاره به دیدگاه مولای متقیان و منویات مقام معظم رهبری در این خصوص، تاکید نمودند راه شهیدان رجایی و باهنر باید الگوی همه کارکنان قرار گیرد .

کارمندان نمونه1400.jpg

در این مراسم از تلاش های شبانه روزی همه کارکنان تشکر نمودند و با معرفی آقایان محمد فیضی، محمدرضا رضایی، مجیدزاهدی پویا و سید حمید رضا امینی بعنوان کارمندان نمونه از آنها تقدیر شد.

 

 

در ضمن آقایان سینا مختار، یزدانپناه زند، مسعود جلالی و سید مهدی ابراهیمی را شایسته تقدیر دانسته و به رسم تکریم با اهدای لوح سپاس از آنان تقدیر بعمل آوردند.

کارمندان شایسته تقدیر1400.jpg

در بخش دیگر سرکار خانم مهری کوهستانی و جناب آقای علی صاحی نسب بعنوان افراد برجسته در ارایه الگوی ناب فاطمی و علوی شایسته تقدیر دانسته و بعنوان نفرات شاخص عفاف و حجاب  سال 1400 در دانشگاه معرفی شدند.برگزیدگان عفاف و حجاب 1400.jpg

 

در پایان این آیین از تلاش همکاران بازنشسته جناب آقای حمیدرضا احمدی و سرکار خانم جملیه آنی زاده به پاس 30 سال خدمت صادقانه تجلیل بعمل آمد و برای همگان آرزوی بهروزی و سلامتی نمودند.

بازنشستگان 1400.jpg