logo

virtual-ture

تصاویر 360 درجه

Behestan50x50.png

سامانه آموزشی بهستان

cloud-computing

مرکز محاسبات ابری

refrences

پایگاه های اطلاعاتی

email

پست الکترونیک

edu

سامانه دانشگاهی

مدیر مرکز فناوری اطلاعات:جناب آقای دکتر امیرحسین ربیعی

کارشناسان: مهندس ملیحه دولت آبادی-مهندس علیرضا گودرزی-مهندس مرتضی احمری

مركز فناوری اطلاعات عهده دار مطالعه، طراحی، استقرار و پشتیبانی تمامی عملیات نرم‏ افزاری، سخت‏ افزاری و شبكه‏ای دانشگاه است. اين مرکز در حال حاضر به رسالت اصلي خود يعني تجزيه و تحليل وطراحي سيستم هاي نرم افزاري مورد نياز دانشگاه و پشتيباني سخت افزاري، اطلاع رساني، آموزشي و . . . جهت ايجاد سيستم جامع مکانيزه دانشگاه مشغول فعاليت مي باشد.

اداره فناوری اطلاعات شامل 3 واحد می باشد که هر کدام داری شرح وظایف خاصی می باشند که در ذیل به آن اشاره شده است.


واحد خدمات و پشتیبانی
: این واحد وظیفه خدمت رسانی سیستم های کامپیوتری، پاسخگویی به سوالات و مشکلات و نگهداری سیستم های دانشگاه –بجز سایت ها و سرورها-  تمامی کاربران دانشگاه را دارد. تمامی نرم افزارهای مورد استفاده واحدها توسط این واحد نصب، راه اندازی و مدیریت می گردد. همچنین این واحد وظیفه نیازسنجی، تهیه و نگهداری تمامی  رایانه ها، قطعات جانبی و تجهیزات سخت افزاری را دارد.

واحد توسعه شبکه و زیرساخت : این واحد شامل تمامی فعالیت های مربوط به شبکه چه در سطح Passive و چه Active می باشد. مدیریت تمامی شبکه های دانشگاه و ایجاد زیرساخت های موردنیاز و ایجاد امنیت در شبکه به عهده این واحد است.

واحد نرم افزار

این واحد مسول نگهداری و مدیریت سایتهای دانشگاه می باشد. شتيباني نرم افزارهاي موجود در دانشگاه به كاربران، پيگيري و هماهنگي هاي لازم جهت انعقاد قراردادهاي خريد و پشتيباني نرم افزارها و سيستمها با شركتهاي مربوطه، نظارت بر عملکرد سيستمهاي نرم افزاري دانشگاه و بروز رساني و رفع مشكلات احتمالي اتوماسيون اداري ، كارگزيني ، حقوق و دستمزد و ... از جمله وظایف این واحد می­باشد.

اطلاعات دکتر ربیعی-بلاک

{Arakut} {Gallery}

نام: دکتر امیرحسین ربیعی

سمت: مدیر امور پژوهش و فناوری

تلفن رئیس دفتر: 33400222-086

rabiee@arakut.ac.ir